benden bi yemek yapılırsa o anca malkurabiyesi olur

benden bi yemek yapılırsa o anca malkurabiyesi olur

14 Aralık 2011 Çarşamba

sevgili

sırf arkadaşlarımı anlatarak sınırlı olmak istemedim ve aklıma ne gelirse yazmak istiyorum.
sevgili olayına girmek istemezdim ama girmek lazım yaaa içimi dökmem lazım.bu pezevenklerin ilkini çok sevdim.nasıll tipsiiz şişko patates bişeydi ama boka konduk bi kere.açıkcası bende çook güzel bi kız değilim kilo sorunum var sürekli diyet halindeyim ama hiç bi işe yaramaz yanii demek istiyorum ki bu çocuğun(ya ben buna çocuk demiyim mr.ayı desem)işte mr.ayı tipsiz ben tipsiz oh geçinir gideriz demiştim.
olayın en başına şaaak diye dönecek olursam.ben belediye tiyatrosunda tiyatro oynuyodum o gün kadro için seçmeler vardı mr.ayı da gelmiş nedense insanlara karşı böyle şeyler hissetmem ama gıcık oldum konuşması tavırları beni süzüşü küçümsemesi falan beni çok sinirlendirdi.arkadaşlarıma da söyledim''konuşmayın yea bu çocukla sinir oldum hiç sevmedim inşaallah kadroya giremez'' dedim.arkadaşlarım da o bayat geyiği yaptılar ''uuuuu en büyük aşklar nefretle başlaaar'' işte bunu söylemeleri benim için yetti pembe gözlüğümü taktım çocuğu kesmeye başladım daha 5 dk önce gıcık tipsiz gelen şimdi dünya yakışıklısı oldu.
günler geçti telefonumda dıdıt diye ses duydum(bu ses benim bittiğim andır beybiloveler)aaa mr.ayı bana mesaj atmış.konuş konuş çok güzeldi.sonra pınarla buluştuk ''laaan bana mesaj attı kaç gündür konuşuoz nolcak benim halim'' ''bebeğim bence söyle hoşlandığını kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz ya söyle gitsin sen söylemezsen ben söylerim'' dedi.telefonu kaptığı gibi attı mesajı. mr.ayı şok oldu önce sonra nasıl olurlar aynı okuldayızlar aynı tiyatro grubundayızlar falan filan.
ama ben istediğimi alırım bebek dedim ve çıkmaya başladık hayvan herifin bana yaptığı tek olumlu şey kilo vermemi sağladı. 5 kilo verdim sayesinde eee tabi her yere yürüyoduk bu salakla.arkadaşlarıyla karşılaşıyoduk beni tanıştırmıyodu.bi ''kanka naber ya?'' demiyoduk birbirimize.ama ayrılamıyodum da seviyodum eşşeeoğlusunu.en sonunda bi gün küfür kıyamet sıçtı ağzıma ağla ağla eve gidiyodum bi arkadaşım da ona mesaj atmış.yaniii ne ben başlattım ne ben bitirdim.takıldım öyle mal gibi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder